Zapisz w schowku
Stwórz nowy schowek

KARIERA

Kariera w Termeco

Kariera w Termeco

Termeco Sp.j. to miejsce, w którym od wielu lat pracują ludzie tworzący niezawodny i kompetentny zespół. Każdy chętnie dzieli się tutaj swoim doświadczeniem z nowymi członkami, z którymi zostaje nawiązana współpraca. Od 1980 roku zajmujemy się sektorem sanitarnym i grzewczym, przeprowadzając nie tylko montaż kotłowni, ale i wykonując instalacje gazowe oraz cieplne. Bazując na swoim doświadczeniu, postawiliśmy również na handel urządzeniami z branży grzewczej, a także projektowanie i doradztwo techniczne. To właśnie nasza firma Tremeco Sp.j. jako pierwsza na polskim rynku spopularyzowała systemy kolektorów i instalacje miedziane. Od 1996 roku jesteśmy udziałowcem Grupy Instal-Konsorcjum, dzięki czemu nasza firma wzrasta jeszcze mocniej, ponieważ mamy dostęp do szeregu szkoleń podwyższających nasze kwalifikacje oraz tysiąca innowacyjnych produktów. CV proszę wysyłać na praca@termeco.pl

Stawiamy na ścisłą współpracę z naszymi Partnerami handlowymi, którzy mogą liczyć nie tylko na niezawodność, ale również:

Otwartość

Wiemy, że każdy z nas posiada inny punkt widzenia i może mieć inne zdanie na jakikolwiek temat. Dzięki temu, że stawiamy na otwartość, możemy być wobec siebie szczerzy, co pomaga w budowaniu długoletnich relacji.

Szacunek

Wspólne osiąganie celów nie jest możliwe bez szacunku do naszych Klientów i Partnerów, a także bez wzajemnego szacunku pomiędzy współpracownikami. Wartość ta daje jeszcze większą moc do realizowania wspólnie założonych celów.

Najwyższą jakość

Bez wysokiej jakości nie bylibyśmy w stanie stworzyć grupy zadowolonych Klientów i Partnerów. Zaufali nam w kwestii doradztwa, wykonawstwa oraz sprzedaży.

Współpracę

Wartość ta jest kluczem do osiągania najbardziej ambitnych planów. Współpracując z naszymi Klientami i Partnerami, możemy nawzajem korzystać ze wspólnego doświadczenia, zdobywanej przez lata wiedzy a także umiejętności.


pixel